Obecný kurz 4. ročník /It107

60 minut | úterý - 17.40-18.40

Probíhá v období 3. 10. 2017 - 26. 6. 2018 | Vstupní úroveň: A2 | Výstupní úroveň: B1


Přihláška

Cena kurzu: 5 790 Kč

(cena při 4-5 posluchačích)
Zlevněná cena: 5 590 Kč (pro studenty do 26 let a seniory od 65 let)

Probírá se učebnice Progetto Italiano Nuovo II. Jde o kombinovanou výuku českého lektora a rodilého mluvčího, a to tak, že jeden týden vede výuku český lektor (probírá se učebnice Progetto Italiano Nuovo II.), a druhý týden vede výuku rodilý mluvčí (zaměření na konverzaci – materiály do výuky chystá lektor). Kurz bude zaměřen na upevnění a procvičení již probrané italské gramatiky a na rozvoj slovní zásoby v rámci konverzace s rodilým mluvčím.

Lektoři tohoto kurzu

  • Salvatore Marchese

    Salvatore Marchese

    Salvatore je rodilý italský mluvčí. Do České republiky přišel v roce 1995, nejprve učil na gymnáziu, poté na Slezské univerzitě a nakonec zakotvil na SJŠ. Díky svým bohatým zkušenostem je jedním ze zkoušejících u mezinárodní zkoušky z italštiny CILS.
  • Iveta Zodlová

    Iveta Zodlová

    Iveta získala své vzdělání na Filozofické fakultě Masarykovy Univerzity v Brně, obor moderní filologie – angličtina-italština. Poté si doplnila pedagogické vzdělání, a získala tak odbornou způsobilost k výuce angličtiny a italštiny.

Zeptejte se nás

Potřebujete ke kurzu více informací nebo si nejste jistí, zda je pro vás kurz vhodný? Napište nám zprávu a my vám co nejdříve na dotazy odpovíme.