Přípravný kurz DELE B1 /Š201

2h | pondělí - 16.00-17.30

Probíhá v období 9. 10. 2017 - 14. 5. 2018 | Vstupní úroveň: A2+ | Výstupní úroveň: B1


Přihláška

Cena kurzu: 7 790 Kč

(cena při 4-5 posluchačích)

Prostřednictvím tohoto přípravného kurzu na mezinárodní zkoušku ze španělštiny DELE B1 a B2 (Diploma de Español como Lengua Extranjera, nivel B1, B2) se posluchači seznámí jak se strukturou testu, tak se strategiemi pro úspěšné složení zkoušky a procvičí si všechny její části, tedy porozumění psanému textu a mluvenému slovu, písemný a ústní projev. Kurz se zaměří také na shrnutí základních gramatických a lexikálních jevů spadajících do úrovně B2 a B1. Jde o kurz pokračovací, do kterého se však mohou přihlásit i zájemci, kteří dosáhli úrovně A2. V rámci kurzu se bude pracovat s učebnicí Preparación al Diploma de Español Nivel B1 (od Zkoušky 5/Examen 5) a následně pak s učebnicí pro Nivel B2. Registrace na zkoušku přes naši jazykovou školu je samozřejmostí, možná sleva 10-20 % z ceny zkoušky. POZOR! Naše škola spolupracuje s Institutem Cervantes a pořádá tyto zkoušky na půdě naší školy.

Lektoři tohoto kurzu

  • Barbora Vázquezová

    Barbora Vázquezová

    Bára vystudovala španělskou a portugalskou filologii na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Kromě lektorské činnosti se zabývá i překládáním a tlumočením.

Zeptejte se nás

Potřebujete ke kurzu více informací nebo si nejste jistí, zda je pro vás kurz vhodný? Napište nám zprávu a my vám co nejdříve na dotazy odpovíme.