Pomaturitní intenzivní kurz němčiny ke zkoušce Goethe-Zertifikat B2 /N2001

20h | pondělí-pátek - 8.30-11.50

Probíhá v období 2. 9. 2019 - 30. 6. 2020 | Vstupní úroveň: A1, A2 | Výstupní úroveň: B1, B2


Přihláška

Cena kurzu: 26 990 Kč

Zlevněná cena: 25 990 Kč (platí při platbě do 23. 8. 2019)

Intenzivní pomaturitní studium probíhá v rozsahu 20 hodin týdně. Pracuje se nejprve s učebnicí Themen aktuell 2 a dále s učebnicemi Sicher B2/1 a gramatickou učebnicí Übungsgrammatik für die Mittelstufe. Výuka je doplňována konverzačními hodinami a tréninkem na zkoušku Goethe-Zertifikat B2. Vše je doplňováno autentickými texty a aktuální slovní zásobou tak, aby posluchači nejen složili zvolenou zkoušku, ale také aby se uplatnili se svými znalostmi na trhu práce, neboť kurz mohou navštěvovat i "nematuranti" či starší maturanti.

Lektoři tohoto kurzu

 • Lenka Bukovská

  Lenka Bukovská

  Lenka vystudovala Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obor němčina a dějepis. Během studií absolvovala půlroční pobyt na Univerzitě v Regensburgu a praktikum v čarodějnickém muzeu na hradě Penzlin.
 • Vladislava Hein

  Vladislava Hein

  Vlaďka absolvovala obor německá a nizozemská filologie na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Krátce po škole strávila měsíc v nizozemském Almelu, kde učila na základní škole.
 • Helena Koudelková

  Helena Koudelková

  Helena absolvovala Filozofickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obor němčina-ruština. Od roku 1990 spolupracuje s Goethe-Institutem Mnichov a je examinátorkou u zkoušek Goethe-Zertifikat všech pokročilostí.
 • Lenka Zouharová

  Lenka Zouharová

  Lenka je absolventkou oboru německá filologie a historie na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Po škole si ještě doplnila pedagogické vzdělání.

Zeptejte se nás

Potřebujete ke kurzu více informací nebo si nejste jistí, zda je pro vás kurz vhodný? Napište nám zprávu a my vám co nejdříve na dotazy odpovíme.