Jak nás hodnotí posluchači

Spokojenost studentů je monitorována prostřednictvím anonymních dotazníků, které jsou pravidelně vyplňovány v závěru školního roku. V loňském roce byli posluchači odpoledních kurzů vedením školy vyzváni, aby oznámkovali jednotlivé učitele známkou 1-5 – výsledkem bylo u 90 % všech respondentů hodnocení učitele známkou „výborně“.

Na otázku, co přinesl studentům rok dopoledního intenzivního studia cizího jazyka o dvaceti vyučovacích hodinách týdně a jak byli spokojeni, odpovídají jednotliví studenti takto:


 "Tento rok na jazykové škole byl pro mne opravdu hodně přínosný – nejen, že jsem důkladněji poznala anglický jazyk a dozvěděla se hodně užitečných věcí – i do života, vyhovovala mi i vyučovací doba, která je naprosto ideální. Učitelé byli nejlepší, které jsem zatím od té doby, co jsem začala chodit do školy, poznala!"

-- ♦♦♦ --

"SJŠ Brno je výborná škola, kde se během roku naučíte mnoho nového. Pro čerstvé maturanty, kteří se nedostali na vysokou, je přímo ideální."

-- ♦♦♦ --

"Jedinečným zážitkem byly hodiny paní Evy a paní Alice. Nejen, že obě dámy mají dar učit a naučit, ale jakoby jim na tom i záleželo a dělaly to s láskou a chutí, nelitujíce vlastní námahy a energie."

Z dopisů a e-mailů

"Vážená paní ředitelko, chtěla bych touto cestou vyjádřit obrovskou spokojenost s kurzem angličtiny – přípravka na velkou státnici, který se pořádal ve středu od 16,00 hod. Přes velké množství informací, které se na nás valily celé čtyři hodiny, byli naši lektoři Eva a David senzační – v naprosto přátelské a pohodové atmosféře do nás dostali, co mohli. Fakt pochvala a spokojenost." 
Jana M.

-- ♦♦♦ --

Chtěl bych poděkovat jak Vám tak i škole za super rok, za hodiny němčiny, které byly vždy jak naučné tak hlavně zábavné. Moc jsem si to užil a spoustu věcí se naučil. Už vím, že takový poplatek najdu vždy jen na ostrově. :-) (němčináři rozumí :-D) Viel Erfolg a ještě jednou díky.
Jan Kotoul

-- ♦♦♦ --

"Dobrý den, 
absolvovala jsem u vás přípravný kurz k FCE (pondělí a čtvrtek 18:30 až 20:00) a chtěla bych moc pochválit našeho pondělního vyučujícího Tonyho. Jeho hodiny nebyly nikdy nudné, dokázal ve mně probudit zájem o probíranou látku, všechno jednoduše vysvětlil a nakonec jsem i jeho zásluhou FCE úspěšně udělala na “A”. Vaši jazykovou školu určitě doporučím dál." 
Michaela J.

REFERENCE FIREMNÍCH KURZŮ NAJDETE ZDE.

 

 

Za správnost údajů v certifikátu odpovídá gdi.cz