Zjistěte, jak jste na tom

Nedovedete posoudit, jak pokročilí jste v jazyce? Nevíte, do kterého kurzu se zapsat? Vyzkoušejte si náš on-line test a dozvíte se, jak pokročilý kurz si vybrat. Nezapomeňte však, že hodnocení na základě pouhého jednoho testu je velmi orientační. Chcete-li přesnější výsledek, obraťte se na zástupkyně pro jednotlivé jazyky (viz záložku Kontakt) a domluvte si konzultaci nebo napsání dalšího testu přímo u nás ve škole.

Informace a termíny ohledně testu přímo ve škole najdete zde.

On-line test nabízí v každém jazyce dva testy – test I je určen všem, test II je pro ty, kteří v testu I získají 80 % a více správných odpovědí.

Testy obsahují různé typy úkolů a otázek, vždy však vybíráte z nabízených možností a pouze jedna je správná. Pokuste se odpovědět na všechny otázky.

Po vyhodnocení se dozvíte, jaká je vaše aktuální pokročilost podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky (podrobný popis najdete v záložce SERRJ):

A1 – velmi mírně pokročilý
A2 – mírně pokročilý
B1 – středně pokročilý
B2 – více pokročilý
C1 – pokročilý
C2 – velmi pokročilý

Z nabídky kurzů si pak vybírejte z těch, jejichž výstupní úroveň je o stupeň vyšší než ta, které jste dosáhli na základě testu. Příklad: výsledek testu – A2, doporučujeme zapsat se do kurzů, jejichž výstupní úroveň je B1.

Máte-li zájem o zápis do přípravného kurzu ke státním nebo mezinárodním zkouškám z angličtiny, vyzkoušejte si speciální test. (tento test není interaktivní – je nutné ho vytisknout a odpovědi zkontrolovat podle klíče)