Intenzivní kurz angličtiny pro letošní absolventy základních škol /A1201

12 | pondělí - čtvrtek - 13.00-15.30

Probíhá v období 16. 9. 2024 - 15. 5. 2025 | Vstupní úroveň: A1, A2, B1 | Výstupní úroveň: A2, B1


Přihláška

Cena kurzu: 22 900 Kč


Končíš letos 9. třídu a nevyšly ti přijímačky na střední školu? Nedostal/a ses tam, kam jsi chtěl/a? Nechceš ztratit rok návštěvou střední školy, která na tebe zbyla a kterou vlastně studovat nechceš?

Pak pro tebe máme nabídku:

Intenzivní kurz angličtiny na naší jazykové škole (v případě zájmu nabízíme i stejný kurz němčiny). Není určen pro začátečníky, ale pro každého, kdo se na základní škole již učil anglicky.

Pozor: studium na jazykové škole je zájmovým, nikoli středoškolským studiem – studenti tudíž nemají státem hrazené zdravotní pojištění.

Kdy: od poloviny září 2024 do poloviny května 2025

Kolik hodin a jak často: od pondělí do čtvrtka, každý den 3 vyučovací hodiny (po 45 minutách), tedy 12 vyučovacích hodin týdně

Čas výuky: 13 – 15:30 hod. Pokud to provozní podmínky školy umožní, může být výuka přesunuta i do dopoledních hodin.

Cena: 22.900 Kč (nezahrnuje učebnice).

Za jediný rok se výrazně zlepšíš v jazyce a na závěr (na konci května)  můžeš složit jazykovou zkoušku.  Pokud nezameškáš více než 25 % hodin, zkoušku Osvědčení o základní znalosti (úroveň B1) budeš mít zdarma, na státní jazykovou zkoušku základní (úroveň B2) dostaneš 50 % slevu.

Kurz bude otevřen, pokud se přihlásí alespoň 10 zájemců. Max. počet studentů v kurzu – 14.

Komu nebude 12 hodin výuky týdně stačit, může v pátek navštěvovat 3-hodinový kurz dalšího cizího jazyka za výhodných cenových podmínek.

Máte-li další dotazy, napište na mail reditel@sjs-brno.cz.

 

Lektoři tohoto kurzu

Ještě nebylo stanoveno, kdo z našich lektorů bude tento kurz učit. Náš celý kolektiv si můžete prohlédnout zde.


Zeptejte se nás

Potřebujete ke kurzu více informací nebo si nejste jistí, zda je pro vás kurz vhodný? Napište nám zprávu a my vám co nejdříve na dotazy odpovíme.