Pomaturitní intenzivní kurz němčiny ke zkoušce Goethe-Zertifikat B2 /N2001

20h | pondělí-pátek - 8.30-11.50

Probíhá v období 1. 9. 2022 - 30. 6. 2023 | Vstupní úroveň: A1, A2 | Výstupní úroveň: B1, B2


Přihláška

Cena kurzu: 28 990 Kč

Zlevněná cena: 27 990 Kč (platí při platbě do 22. 8. 2022)

Intenzivní pomaturitní studium probíhá v rozsahu 20 hodin týdně. Výuka je doplňována konverzačními hodinami a tréninkem na zkoušku Goethe-Zertifikat B2. Vše je doplňováno autentickými texty a aktuální slovní zásobou tak, aby posluchači nejen složili zvolenou zkoušku, ale také aby se uplatnili se svými znalostmi na trhu práce, neboť kurz mohou navštěvovat i "nematuranti" či starší maturanti.

Lektoři tohoto kurzu

 • Mgr. Lenka Bukovská

  Mgr. Lenka Bukovská

  Lenka vystudovala Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně, obor němčina a dějepis. Během studií absolvovala půlroční pobyt na Univerzitě v Regensburgu a praktikum v čarodějnickém muzeu na hradě Penzlin. Lenka připravuje studenty na úspěšné zvládnutí zkoušek Goethe-Zertifikat A1 až C2.
 • Mgr. Jarmila Fabrigerová

  Mgr. Jarmila Fabrigerová

  Jarmila vystudovala němčinu a angličtinu na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. V roce 1973 nastoupila na SJŠ, kde vyučuje dodnes a je jednou z našich nejvěrnějších lektorek.
 • Ing. Silvie Ježková

  Ing. Silvie Ježková

  Silvie se němčině intenzivně věnuje od roku 1997. Během studia na MZLU absolvovala různé studijní pobyty v Německu a Rakousku. Již při studiu na VŠ se začala věnovat individuální i skupinové výuce německého jazyka, ve které pokračuje dodnes.
 • Mgr. Dagmar Maršíková

  Mgr. Dagmar Maršíková

  Dagmar vystudovala Filozofickou fakultu Masarykovy univerzity, obor čeština a němčina. Učila na gymnáziu i vyšší odborné škole. Byla certifikovanou examinátorkou u zkoušek DSD.
 • Mgr. Michaela Nováková

  Mgr. Michaela Nováková

  Michaela vystudovala učitelství německého jazyka na Masarykově univerzitě a strávila příjemný čas v rakouském Grazu, kde vyučovala na místní základní škole. Již během studia se začala věnovat individuální a skupinové výuce německého jazyka.
 • Mgr. Marie Smolková

  Mgr. Marie Smolková

  Marie úspěšně vystudovala germanistiku a klasickou filologii na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Celý život zůstala věrná SJŠ. Má oprávnění k činnosti soudního tlumočníka a překladatele z němčiny,
 • Mgr. Lenka Zouharová

  Mgr. Lenka Zouharová

  Lenka je absolventkou oboru německá filologie a historie na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Po škole si ještě doplnila pedagogické vzdělání.

Zeptejte se nás

Potřebujete ke kurzu více informací nebo si nejste jistí, zda je pro vás kurz vhodný? Napište nám zprávu a my vám co nejdříve na dotazy odpovíme.