Goethe–Test PRO


Cena: 2 700 Kč (celá zkouška)

       


    Šlo objednat do 31.08.2023

POZOR! Na zkoušku se nejde přihlásit standardně, je nutno napsat e-mail na bukovska@sjs-brno.cz.

Chtěl/a byste ...

pro Vaši osobní kariéru: realisticky zhodnotit vlastní jazykovou úroveň / získat podněty pro další vzdělávání a vhodné kurzy

jako podnik: prověřit jazykové znalosti uchazečů a zaměstnanců / zhodnotit výsledky dalšího vzdělávání / vytvořit spolehlivou základnu pro opatření v oblasti dalšího vzdělávání

Goethe-Test PRO – mějte jasno za pouhých 60 minut!

Ať už se jedná o vlastní profesní kariéru nebo konkurenceschopnost celého podniku: Úspěch se nedostaví sám od sebe. Úspěch se zakládá na důvěře. A důvěra vzniká, když lidé hovoří stejným jazykem. Otázka tedy zní: Na jaké úrovni je Vaše němčina? Jakými jazykovými znalostmi disponují Vaši současní nebo budoucí zaměstnanci?

Goethe-Test PRO: Němčina pro Vaše povolání Vám dá odpověď. Náš počítačový test němčiny stanoví rychle a spolehlivě kompetence zaměstnanců v oblasti porozumění slyšenému i čtenému textu.

Individuální a výstižný

Pomocí moderních technologií dokáže Goethe-Test PRO během 60 až 90 minut určit individuální jazykové znalosti. Všichni účastníci začínají na stejné úrovni. V průběhu testu pak program volí každou další úlohu na základě předchozí odpovědi a optimálně se tak přizpůsobí příslušné jazykové úrovni. V testu tudíž nelze propadnout: Výsledek včetně osvědčení a výstižného popisu jazykové úrovně obdržíte vzápětí. Tyto informace Vám případně mohou být ideálním pomocníkem například při rozhodování ohledně příštích kroků v oblasti dalšího vzdělávání. 

Goethe-Test PRO má flexibilní využití: lze jej provádět po celém světě na některém z našich zkouškových center nebo přímo ve Vaší firmě. Test využívá metod renomovaného systému Business Language Testing Service (BULATS) a zakládá se na Společném evropském referenčním rámci pro jazyky (SERR).   

Vaše cesta k nám

Chcete jasné a spolehlivé informace o vlastních jazykových znalostech nebo znalostech svých zaměstnanců místo neurčitých odhadů? V tom případě se obraťte přímo na nás! Vypracujeme Vám nezávaznou nabídku a budeme Vám nápomocni při přípravě i provádění testu.  

Rádi Vám poradíme v otázce plánování vhodných opatření v oblasti dalšího vzdělávání a firemních jazykových kurzů.

Co je jinak ještě důležité?


Zeptejte se nás

Potřebujete ke zkoušce více informací nebo si nejste jistí, zda je pro vás zkouška vhodná? Napište nám zprávu a my vám co nejdříve na dotazy odpovíme.